Om oss

Medus AS ble etablert i 1998 og har sin virksomhet i Brandbu på Hadeland. Firmaet har i dag 9 ansatte og våre kontorer er i Nobels gate 1. Vi er totalleverandør innen hørselshjelpemidler og leverer til sykehus, private ØNH og hjelpemiddelsentraler over hele landet. Medus AS er eneimportør av Hansaton høreapparater, Sound Oasis tinnitus prodkter, Amplicomms hjelpemidler og Pluggerz hørselvern.

 

Åpningstider: Mandag-Fredag 08.00-16.00, Lørdag stengt.

 

Sommertid 01.06-31.08: Mandag-Fredag 08.00-15.00, Lørdag stengt.

Terje Brunstad

Daglig leder

+47 918 59 820

terje@medus.no

 

Hanne Kamvik Klüver

Autorisert Audiograf

+47 404 66 848

hanne@medus.no

Wenche Dotset

Logistikk/Salg

+47 938 81 562

wenche@medus.no

 

Øyvind Raen

Autorisert Audiograf

+47 938 97 088

oyvind@medus.no

Hugo Rune Fredriksen

Tekniske Hjelpemidler

+47 466 11 462

hugo@medus.no

 

Viggo Johansen

Service

+47 957 99 079

viggo@medus.no

Petter Ingdahl

Logistikk

+47 466 11 460

petter@medus.no

 

Aina Edvardsen

Logistikk

+47 466 11 452

aina@medus.no

 

 

 

 

Hans Brunstad

Regnskap

+47 952 22 980

hans@medus.no